האם נפגעת ממקרה של רשלנות רפואית? האם אתה רוצה לקבל פיצויים? האם את לא יודעת מה לעשות ואיך להתחיל את התהליך על מנת לקבל פיצויים על מה שמגיע לך? בדיוק בשביל זה כתבנו עבורך את המדריך הנ"ל שמכיל בתוכו מדריך בנושא תביעה אזרחית על רשלנות רפואית שלב אחרי שלב.

בחירות עורך דין- בחירת עורך דין זה השלב הקריטי ביותר. בחירת עורך דין מנוסה יעלה את סיכוייך להצליח לזכות בפיצויים שמגיעים לך, מכוון שעורך דין טוב יגיש בקשה למומחה רפואי בצורה טובה ומשכנעת. לכן, רצוי לבחור עורך דין טוב ומקצועי שיעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר.

פגישת ייעוץ ראשונה- לאחר שבחרת עורך דין טוב ומנוסה עלייך לגשת לפגישת ייעוץ עם העורך דין להביא מסמכים רפואיים, ולספר לעורך דין את הסיפור המלא של הסיפור שלדעתך נעשה בו רשלנות רפואית. לפי הסיפור והמקרה הרופא יעריך על פי ניסיונו המקצועי את סיכוייך.
בדיקה ראשונית של מומחה- לאחר שבחרת עורך דין מוצלח, העורך דין יאסוף חומר רפואי ממקומות שונים ויארגן לך תיק רפואי מלא שאותו הוא יגיש למומחה שיבדוק את התיק ובמידה והמומחה חושב שנעשה רשלנות רפואית הוא פועל בהתאם.

כתיבת חוות דעת- במידה והמומחה רפואי מחליט שנעשה רשלנות רפואית הוא מביא חוות דעת לעורך דין ומתחילים בתביעה אזרחית על רשלנות רפואית בבית המשפט. הצד הנתבע מתבקש גם לכתוב חוות דעת על המקרה ובית המשפט מחליט מי משני הצדדים זכאי.
הגשת כתב התביעה- תביעות רשלנות נדונות או בבית המשפט השלום או בבית המשפט המחוזי. ניהול התביעה נעשה בכמה אופציות שהן : ניהול מלא של ההליך, פנייה לבוררות , או הגשה לפשרה באמצע ההליך.

לסיכום, אם נפגעתם מרשלנות רפואית אין סיבה לשתוק על כך, מכוון שמגיע לכם לקבל פיצוי על כך. תביעה אזרחית על רשלנות רפואית הינו דבר שכיח, וככל שתעלה המודעות עליו יהיה פחות מקרים של רשלנות רפואית. לכן, גשו עוד היום לעורך דין מוכר ומקצועי על מנת שתקבלו את מה שמגיע לכם.


 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
[תקנון[למעלה] {מאמרים}
לייבסיטי - בניית אתרים