אף אחד מאותם האנשים שמחליטים להתחתן לא באמת חושב על היום שבו חלילה יסתיימו הנישואין שלו, אך לצערנו הרב זה קורה לעיתים תכופות, אולי תכופות מדי. אם בעבר הלא כל כך רחוק - זוגות נשואים רבים היינו נשארים שנים ארוכות ובמקרים רבים "עד אשר המוות יפריד בינינו" - בין אם כתוצאה מתרבות שמרנית ובין אם באמת מרצון טוב לגשר על הפערים ולעשות הכל על מנת להישאר ביחד, הרי שיום המצב שונה לחלוטין.

הסטטיסטיקה מראה שהרבה זוגות שנישאו מתוך אושר גדול בסופו של דבר מחליטים להיפרד, לפרק עם החבילה (בין אם יש ילדים בתמונה ובין אם לא) ולהתחיל הליך של גירושין. מכיוון שזה הליך שעלול להיות כואב ומורכב, כדאי לדעת איך להתמודד איתו על הצד הטוב ביותר - הן מבחינה נפשית והן מבחינה משפטית. היום יש פורטל גירושין שבו אפשר למצוא מידע חשוב ורלוונטי לגבי הליכי הגירושין ולגבי הפרטים השונים שצריך לתת עליהם את הדעת. אם נהנה כנים אם עצמנו, במרבית המקרים תהליך הגירושים הינו לא כל כך פשוט, על כן - כדאי מאוד לדעת איך להתמודד עם הדברים ואיך לעשות אותם להרבה יותר קלים.

בנוסף, מבחינה משפטית הזוג המתרגש נכנס לכל מיני סיטואציות שהן לא הכי נעימות, וגם תלויות בשאלה האם נחתם הסכם ממון או לא, אל מעבר לזה - כל התהליך עצמו עשוי להיות קשה ולכן בכדי להתמודד ולדעת מהן זכויותינו פורטל העוסק בתחום יכול בהחלט לעזור לנו ולו באופן הקטן ביותר.

הליכי גירושין כוללים התארגנות מראש

חשוב להבין שכאשר זוג מחליט להיפרד זה בדרך כלל לא קורה ביום בהיר אחד ובדרך כלל גם מהיום שבו מתקבלת ההחלטה ועד היום שהדברים יוצאים לפועל עוברת עוד תקופה לא קצרה. פורטל גירושין מביא מידע חשוב לגבי כל אחד מהשלבים של הגירושין, החל מקבלת ההחלטה ועד חלוקת הרכוש בדרכים שונות, תוך משמורת על הילדים ותשלומי מזונות. אדם שמעולם לא התגרש לא יכול לדעת את כל המידע החשוב הזה לבד, ולכן טוב שאפשר למצוא בפורטל גירושין את כל המידע החשוב.

לכבד אחד את השני

אחד מהדגשים שכל הזוגות המתגרשים צריכים לחשוב עליהם ולנסות ליישם אותם, זה כן להצליח להיפרד בצורה מכובדת, שכן אחרת הדברים עלולים להפוך להיות מורכבים מידי ולא נעימים. כבוד אחד לשני מאפשר לעיתים גם לא להגיע לבתי המשפט ולהצליח להיפרד על ידי גישור, ואין ספק שגם מבחינה כלכלית כדאי לשני בני הזוג לנסות לעשות את זה, ובהרבה מקרים זה אכן מתגלה כמשהו שאפשר לבצע אותו מבחינת שני הצדדים. 


 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
[תקנון[למעלה] {מאמרים}
לייבסיטי - בניית אתרים