כאשר אנחנו מסתבכים עם החוק אנחנו שרויים במצב לא נעים. יש הרבה סיבות שבגללם יכולים להגיש נגדנו תלונה במשטרה. כאשר אנחנו מסתכסכים עם השכנים שלנו למשל הם יכולים להגיש נגדנו תלונה שווא במשטרה.
בכל מקרה בו הוגשה נגדנו תלונה פלילית במשטרה עלינו לפנות לעורך פלילי אשר יסייע לנו לצאת מהתסבוכת כאשר ידנו על העליונה וחזקת החפות שלנו מוכחת בבית המשפט. עורך דין פלילי הוא עורך דין שמתמחה בדין הפלילי, עורך דין זה יסייע לנו לטעון שאנחנו חפים משפע ושהתלונה שהוגשה נגדנו היא תלונה שקרית. בכל מקרה בו הוגשה תלונה ואנחנו עומדים בפני האשמות כדאי לנו לא לחשוב שזה יעלם מעצמו או שנוכל להתמודד עם כך לבד, עלינו לפנות לעורך דין בהקדם האפשרי.

עורך דין פלילי – למה כדאי לנו לפנות אליו?

עורך דין פלילי יכול לסייע לנו במגוון מצבים בחיים. כאשר למשל מאשימים אותנו בהטרדה מינית במקום העבודה כדאי לנו להתייעץ עם עורך דין ולשכור את שירותיו בשביל שהוא יגן עלינו. עורך דין זה יסייע לנו להוכיח את החפות שלנו ואת חוסר האשמה שלנו.
למעשה גם במקרה בו מאשימים אותנו שלא בצדק בתקיפה או באיומים עורך דין שמתמחה בתחום הפלילים יסייע לנו במלאכת ההגנה במהלך החקירה המשטרית וגם לפני בית המשפט. כדאי לנו לפנות לאיש מקצוע זה כי הוא יסייע לנו להגן על השם הטוב שלנו והוא גם יסייע לנו לא להגיע לכלא לתקופת מאסר ממושכת. עורך הדין יוכל למשל לבצע בשמנו עסקה עם הפרקליטות וכך ימנע מאתנו עוגמת נפש רבה ואי נעימות. לא ניתן להתמודד עם האשמות פליליות ללא סיוע של עורך דין מומחה.
באילו מקרים עו"ד פלילי יכול לסייע לנו?
  • עבירות מין או אלימות
  • סיוע משפטי וייצוג בחו"ל
  • סיוע במשפט צבאי וייצוג חיילים
  • מחיקת רישום פלילי
  • ועוד


 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
[תקנון[למעלה] {מאמרים}
לייבסיטי - בניית אתרים