אין אחד אשר מעוניין להיות מעורב בצורה זו או אחרת בפלילים, אך ישנם מצבים בהם אנו נקלעים לסיטואציות מסוימות בחיים אשר גוררות אותנו לביצוע טעויות אשר מוגדרת בחוק כמעשים פלילים. מעשה פלילי יכול להיות עונש, עבירת סמים ואלימות, אך הוא גם יכול להיות הימורים לא חוקיים, גניבה ומעשים רבים אחרים. במקרה בו אתם מואשמים או מוזמנים לחקירה בשל החשד במעורבות בפלילים, הצעד הראשון יהיה פנייה אל עו"ד פלילי אשר יוכל לסייע לכם. אם אתם מתלבטים האם לייצג את עצמכם או מתחבטים בשאלה כיצד זה יכול לעזור לכם, מאמר זה ימחיש לכם את הדברים בצורה הברורה ביותר.
 
עו"ד פלילי- מחיקת רישום פלילי
ישנם מצבים בהם קיים רישום פלילי במשטרה כתוצאה ממעשה הלצה שחצה את הקווים האדומים והוגדר כפלילי בעבר הרחוק, כיוון שרישום פלילי משפיע במידה ניכרת על הלך החיים, מחיקת הרישום הוא צעד מתבקש. יש לקחת בחשבון כי רישום יכול למנוע מאדם להתקבל לאותה משרה בה הוא מעוניין וזאת משום שמקום העבודה אינו מעוניין לשכור את שירותיו של אדם שהתנהג שלא לפי החוק בעבר. עו"ד פלילי יעזור לכם בפרוצדורה של מילוי הטפסים, הגשת חנינה לנשיא במקרה הצורך ועוד. עו"ד פליליים יכול לעזור לכם לא רק בפרוצדורה הבירוקרטית אלא גם במחיקה של הרישום שלכם על ידי העלאה של טיעונים משפטיים נכונים אשר מוכיחים כי ניתן לטהר את שמו של אותו אדם. עו"ד פליליים הוא הכתובת הנכונה להגשת עתירות ובקשות הקשורות אל מחיקת הרישום.
 
עבירות אלימות ומין
עו"ד פליליים הוא איש המקצוע אליו יש לפנות גם במקרים של אלימות במשפחה ועבירות הקשורות אל מין. יש לקחת בחשבון כי מצבים אלו הם מצבים רגישים מאוד אליהם מתייחסים בחומרה רבה, אך העונשים עדיין קלים מדי לעומת עבירות אחרות. עו"ד העוסק בתחום יכול לעזור רבות בייצוג הנפגעים, אם מדובר על תמיכה, ליווי, ייצוג ועוד. חובה לגשת למשטרה במקרה של עבירות אלימות או מין. רק תלונה במשטרה תפתח את הצוהר להמשך התהליך. משלב זה עו"ד הדין יאסוף ראיות, יאתר את האדם הפוגע ויעדכן את הקורבן בזכויות שונות המגיעות לו, כמו למשל זכאות להגנה, איסור פרסום של זיהוי הנפגעת וכן כל מיני פרטים אשר יכולים להסב לה נזק, ליווי בחקירה של המשטרה ועוד. כאן ניתן לומר כי עו"ד פלילי בעל ניסיון בתחומים אלו הוא ביועץ המשפטי והמלווה המוראלי של הקורבן והוא זה ששם לו למטרה להעמיד לדין את המתעלל ולשים אותו תחת סורג ובריח.
 
סחר בסמים ותפקידו של עו"ד פלילי
נכון להיום כל מיני שנתפס סוחר בסמים צפוי לעונשים חמורים אשר יכולים להגיע אל עשרים שנות מאסר בפועל. במקרה בו נעצרתם בגין סחר בסמים הצעד הראשון אותו יש לעשות הוא פנייה אל עו"ד פליליים אשר יעשה הכל על מנת לעזור לכם לזכות בהקלות מסוימות של העונש בבית המשפט.
כאן עו"ד יבחן את האשמה, יעבור על התיק, יאמר לנאשם מה הסיכויים שלו ומה לדעתו העונש הצפוי לו, יאמר לו מה זכויותיו ויאמר לו מה הוא יכול לעשות עבורו. כאן יש לקחת בחשבון כי עבירות פליליות תמיד מצריכות את מעורבותו של עו"ד פלילי, שכן איש מקצוע זה מכיר את הבירוקרטיה המשפטית ויכול להחליט על אסטרטגיה מוצלחת אשר יכולה להוביל להקלה משמעותית על העונש אותו אמורים לקבל.
 
לסיכום, האשמה בעבירה פלילית יכולה להכתים את השם הטוב שלכם ולגרום לכם לשבת בכלא. תפקידו של עו"ד פליליים הוא לעזור לכם וזאת על ידי זיכויים והקלות שונות.


 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
[תקנון[למעלה] {מאמרים}
לייבסיטי - בניית אתרים