מאמר זה מיועד לכל דיירי הבניינים אשר שמעו על תמא 38, השכירו את שירותיו של מהנדס שיאמר להם מה האפשרויות שלהם והסכימו על כך כי הם מעוניינים להתחיל את התהליך. מאמר זה יביא בפני הדיירים את כל הנקודות החשובות ביותר אותן יש לקחת בחשבון בכל הקשור אל תהליך זה.

תמא 38 וליווי משפטי

חשוב לקחת בחשבון כי חובה לקחת עורך דין המומחה בכל האספקטים המשפטיים של תמא 38. תפקידו של מומחה משפטי זה הוא לפקח על כל הקשור אל יישום הפרויקט כפי שרשום בתוכנית בכל הקשור אל המהלכים המשפטיים הדרושים. חשוב לדעת כי ליווי משפטי תמיד צריך לכלול את הדברים הבאים:
  • בדיקות- עורך הדין הוא זה שיבדוק את הניסיון, הרקע והרישיונות של היזם ושל הקבלן האחראי על הוצאת הפרויקט לפועל.
  • משא ומתן- עורך הדין יהיה זה שינהל את המשא ומתן על התנאים של הפרויקט והוא זה שידאג לחוזה בו רשומים כל הסעיפים בצורה הברורה ביותר ובצורה אשר מספקת הגנה לדיירי הבניין.
  • מיסים- איש מקצוע זה יטפל בכל הקשור אל המיסים השונים בהם מחויבים דיירי הבניין בכל הקשור אל הפרויקט.
  • לוחות זמנים- הוא ידאג לכל הקשור אל היתרים הנוגעים בפרויקט וכן יוודא כי הכל נעשה בהתאם ללוח הזמנים הרצוי. הן מבחינת תאריכי הדד ליין הרשומים בחוזה, בהיתרים ובאישורים השונים.
  • טאבו- הוא ידאג לרישום בטאבו בהתאם לשינויים שנעשו בפרויקט תמא 38.

רק באמצעות עורך דין

חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין כבר מאותו שלב בו מקבלים ייעוץ ממהנדס אשר בחן את תוכניות הבניין. דבר זה יעזור רבות בכל הקשור כך שהדיירים יבינו מהם ההיבטים המשפטיים של הפרויקט, יכירו את איש המקצוע שילוו אותם ויוכלו לפנות אליו בכל בעיה בקשורה לפרויקט תמא 38.
מידע נוסף על בנייה קלה - באתר מייטק.


 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
[תקנון[למעלה] {מאמרים}
לייבסיטי - בניית אתרים